3 marca, 2021

Wszechpolacy bronią lokalnych przedsiębiorców. Akcja Kocham Polskę wspiera Białostocki biznes.

Kampania Społeczna Kocham Polskę

Fot. Krzysztof Świsłocki Red. Bartosz Szolc


Tegoroczna edycja kampanii społecznej „Kocham Polskę” skupia się na promocji patriotyzmu konsumenckiego. Od dziś (15.02) bilbordy, akcje plakatowe, oraz reklamy internetowe będą widoczne w przestrzeni publicznej, aż do końca lutego.

Jak mówi Michał Mikucki, prezes lokalnego MW – Kampania społeczna Kocham Polskę jest organizowana co roku przez Młodzież Wszechpolską i jej tematem przewodnim jest promowanie postaw patriotycznych. Postawy te wynikają z konkretnych czynów, które są ukazane m.in na tegorocznym plakacie. W tym roku nasze wydarzenie jest połączone z akcją „Kupuj Polskie” i zachęcamy do patriotyzmu konsumenckiego. Nasz plakat zagrzewa do wspierania lokalnych przedsiębiorców, ponieważ to właśnie oni razem z pracownikami małych firm ucierpieli najbardziej przez panującą pandemie. To właśnie ci przedsiębiorcy wymagają naszej pomocy.

Prezes okręgu Podlaskiego Młodzieży Wszechpolskiej przekonuje, że przedsiębiorcy byli przyjaźnie nastawieni do organizowanej przez nich kampanii społecznej „Kocham Polskę”.

– Kampania będzie trwała minimum do końca lutego, poprzez obecność w przestrzeni miejskiej w postaci bilbordów, spotów na telebimach i słupach ogłoszeniowych z logami przedsiębiorców. Będziemy prężnie działać w Internecie, aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców – mówi Kinga Dubrawska

Czytaj również: Walentynkowa akcja „Kocham Polskę” – Młodzież Wszechpolska wspiera przedsiębiorców.

W kampanie społeczną „Kocham Polskę” zaangażowały się poszczególne firmy: Royal Kebab, et-bilard, Posiłki Dietetyczne Zdrowy Smak.pl, Biebrzańskie Smaki, apress – agencja reklamowa, Usługi Rolnicze Ciochanowscy, Ubezpieczenia Sadowski, Oberża nad Biebrzą, Baloniki na Hel, Kwiaciarnia Retro & Modern, PogotowieOgrodowe24, oraz patronat medialny Region24.pl – Serwis Informacyjny.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *