3 marca, 2021

Bardzo groźny wypadek w Białymstoku [ZOBACZ FILM]

Źródło: FB Kolizyjne Podlasie


W niedzielny wieczór (22.11.2020) na alei Piłsudskiego w Białymstoku miał miejsce bardzo groźny wypadek. Auto przeleciało przez wysepkę, po czym uderzyło z bardzo mocną siłą w słup z sygnalizacją świetlną. Siła uderzenia była tak mocna, że z auta wypadł silnik, a lampa sygnalizacyjna spadła na asfalt

Kierowca wyszedł z auta o własnych siłach, jednak z wyraźnie uszkodzoną nogą. Po jakimś czasie, gdy opadła adrenalina zaczął się zwijać z bólu – relacjonuje świadek wydarzenia. Całe szczęście, że kierowcy, nadjeżdżający od strony ul. Lipowej mieli czerwone światło i nikt nie znalazł się na drodze pędzącego auta – dodaje.

Pierwsze ustalenia KMP w Białymstoku, jako przyczynę wypadku podają utratę panowania nad pojazdem przez kierującego. Kierowca został zabrany do szpitala na badania. Czekamy na kolejne informacje z białostockiej Policji.

Nie jest wykluczone, że kierowca mógł być pod wpływem środków odurzających – z relacji kolejnych świadków wynika, że sprawca wypadku był bardzo agresywny podczas udzielania pomocy. Mówią też o bardzo wysokiej prędkości, co również widać po uszkodzeniach.

Zobacz nagranie z wypadku

Dzięki uprzejmości jednego ze świadków udostępniamy zapis z kamery samochodowej, który uchwycił moment wypadku.


1 thought on “Bardzo groźny wypadek w Białymstoku [ZOBACZ FILM]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *