7 marca, 2021

Walentynkowa akcja „Kocham Polskę” – Młodzież Wszechpolska wspiera przedsiębiorców.


Tradycyjnie jak co roku, Młodzież Wszechpolska organizuje walentynkową kampanię społeczną „Kocham Polskę”. W tegorocznej edycji białostoccy działacze skupili się na wspieraniu lokalnych przedsiębiorców. Tym razem, pierwszym przystankiem na patriotycznej trasie jest miasteczko Mońki.

W dzień świętego Walentego Młodzież Wszechpolska po raz pierwszy odwiedziła powiat moniecki, aby promować wartości patriotyczne wśród mieszkańców. Wraz z głównymi organizatorami akcji, na wydarzeniu pojawili się również przedstawiciele lokalnych struktur narodowych m.in działacze Ruchu Narodowego.

Jak przekazuje Michał Mikucki, prezes białostockiego MW – Ogólnopolska kampania społeczna „Kocham Polskę” na terenie naszego województwa jest organizowana m.in w Białymstoku i w Mońkach.

Wydarzenie ma na celu zachęcić mieszkańców do wspierania małych firm i promować patriotyzm konsumencki. Wszechpolacy zwracają uwagę na to, że zamkniecie gospodarki, przyczyniło się do upadku drobnych przedsiębiorstw.

– Jako narodowcy i zwykli Polacy, chcemy wspomóc lokalnych przedsiębiorców. Polscy przedsiębiorcy, tak jak polski robotnik, są fundamentem narodowej gospodarki. Jednak obowiązujące obostrzenia epidemiologiczne zmieniły formułę tegorocznej akcji. Nasze plakaty będzie można zobaczyć w zaszklonych gablotach reklamowych i na białostockich bilbordach – Zaznacza Michał Mikucki

Białostocki SANEPID tłumaczy swoje działania

Ile kosztował podatnika Koncert Walentynkowy Marszałka Województwa?

ABP TADEUSZ WOJDA – nowym Arcybiskupem Gdańskim

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych – białostockie uroczystości


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *